ul. Odrzywolskiego 8 Kraków 30-376 Małopolskie
Telefon+48 58 739 66 00

Galeria

Torba

Galeria Zdjęć

Codzienny

Gospodarczy

Biznesowy

Wieczorowy

Drogowy

Sportowy

Plażowy

Do pasa

Tout

O torebkach

Jak wybrać odpowiednią torbę?

Nie musisz mieć dziesiątek toreb, aby wyglądać stylowo. W przypadku podstawowej garderoby wystarczy kilka akcesoriów, ale musisz poważnie wziąć ich wybór. Torebka powinna być połączona z Twoim wizerunkiem w stylu i kolorze. Wybierając akcesorium, skup się na swoim stylu życia. Na przykład w przypadku kokardek biurowych potrzebujesz ścisłej torby biznesowej, a na zakupy potrzebujesz produktu z długim paskiem i kupującym.

Wielkość worka zależy od liczby. Dziewczyny o krzywej sylwetce powinny wybrać akcesoria o dużych rozmiarach. Miniaturowe kobiety muszą mieć zwykłe standardowe rozmiary. Obraz delikatnej dziewczyny z dużą torbą nie wygląda.

Jednak dziewczyny wielokrotnie napotykały sytuację, w której łuk nie jest połączony z białą lub ciemną torbą. Optymalne odcienie to szary, szaro-beżowy i szaro-brązowy. Akcesorium w tym kolorze jest uniwersalne i nadaje się do każdego obrazu i pory roku.

Pełne dziewczyny są przeciwwskazane zaokrąglone torby, ponieważ podkreślą obszerne proporcje. Lepiej zatrzymać się w dyskretnych prostokątnych sprzęgłach. I odwrotnie: smukłe wysokie młode panie potrzebują okrągłej torebki średniej wielkości.